Title Image

Tvorba webových stránek Brno

Tvorba webových stránek Brno

Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Brně? Máme řadu klientů z města Brna. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů.Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s brněnskou konkurencí. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Ve světě tvorby webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme i dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery. Podnikáte v

Podnikáte v Brně nebo Jihomoravském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

 


SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Potřebujete web na míru nebo microsite? Přemýšlíte, jaká služba Tvorba webu Brno pro vás bude nejvhodnější? Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

 A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu – např. pro Brno a okolí nebo pro celý Jihomoravský kraj.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Co je k tomu vše potřeba? Jediné, co od vás k tvorbě webů Brno budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny? V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

 

 

A co všechno je tedy v ceně?

Vlastní jedinečná doména

Programátorské zpracování webu

UX

Copywriting

Základní SEO analýza a SEO optimalizace

Pořízení fotografií

IT údržba a podpora

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba webových stránek na dálku i když nejsme z Brna?

Tvorba webu, to je služba, která probíhá ve virtuálním prostoru. Ničemu tak nevadí, pokud probíhá na dálku, spojit se s vámi můžeme po telefonu a veškerá spolupráce může mít takovouto podobu. Rádi vás však uvidíme i osobně, a to buď v našich kancelářích, případně se s vámi sejdeme přímo v Brně.

E-shop na míru Brno

Funkční e-shop s designem na míru a jednotným systémem pro správu produktů, plateb a účetnictví (včetně EET). V dnešní době probíhá obchodování převážně online, využijte toho i vy a přejděte na e-shopové řešení Tvorby webů Brno od Expert-devu.

Tvorba webových stránek Brno | Katedrála Petrov Brno

SEO optimalizovaný microsite Brno

Špičková optimalizace a vysoká pozice ve vyhledávání, profesionální SEO texty a designové grafické zpracování. Funkční technické provedení, rychlost načítání a responzivita. Microsite web od Expert-devu pomůže rozběhnout vaše podnikání a cílit na zákazníky ve vašem blízkém okolí.

Šablonové stránky Brno

Jde o finančně nejméně náročnou variantu webu. Cena této webové stránky se pohybuje v řádech stokorun, jde o jednoduchou a především snadno citovatelnou www stránku. Lze ji pravidelně aktualizovat přizpůsobovat si k obrazu svému, zákazník na šablonové webovce najde všechny potřebné informace, kontaktní údaje, to vše na jednom místě, stručně a přehledně.

Cena tvorby webů Brno

Rádi byste znali ceník tvorby webů Brno? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

 

Na kafé se můžeme potkat v galerii Vaňkovka (Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích ABIA CentrumŽarošická 30, 628 00 Brno Vinohrady.

 

Na jakém systému stojí naše weby?

Tvorba webových stránek Brno | Redakční systémy

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů. Pokud ale bude vaším potřebám vyhovovat něco jiného, stránky umíme tvořit také přes systémy Joomla! nebo Drupal.

E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify. Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka.

Význam vstupní stránky: Tvorba webových stránek Brno

Ideální a optimalizovaný prostor

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno Tvorba webových stránek Brno

Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.