Title Image

PR články

PR články

 

Public Relation, v překladu vztah s veřejností, je jednou z mnoha marketingových strategií, se kterou Vám dokážeme pomoci. PR články jsou texty propagující a vyzdvihující existenci vaší firmy, produktu nebo služby. Starají se o budování a udržování vztahů s vašimi potenciálními zákazníky. Jedná se o články s vysokou informační hodnotou, jejichž úkolem je čtenáře přirozeně zaujmout, ovlivnit jejich názor a získat si je na svou stranu. PR článek ovšem slouží více účelům. Jde nejen o reklamní nástroj, ale díky zpětným odkazům také o skvělý prvek pro SEO optimalizaci. Při tvorbě PR článku je velmi důležité určení cílové skupiny a zvolení správných klíčových slov pro zpětné odkazy. Tomu přizpůsobíme styl a formu článku a také se zaměříme na správná média pro jeho publikování. Můžete je sdílet na vlastních webových stránkách, blogu, sociálních sítích nebo tematicky orientovaných webových magazínech.

 

PR články obsahují:

 

 • profesionálně napsaný text na dané téma
 • zpětné odkazy na Vaše webové stránky
 • skrytou reklamu na produkt nebo službu
 • publikování článků na tématicky zaměřených webových stránkách

Co k tomu patří?
Steps
1
Steps
2
Steps
3
Steps
4

I. Vytvoření profilu

Společně si objasníme, k jakému záměru má profil sloužit, co konkrétně bude propagovat. Stanovíme si jasné cíle, kterých je možné dosáhnout.

II. Grafické zpracování

Na základě zjištěných informací propracujeme stylizaci profilu, včetně loga, fotografií a dalších propagačních nástrojů. Vypilujeme celkový vzhled do detailu.

III. Plánování příspěvků

Naplánujeme si strategii pravidelného přidávání příspěvků. Ty by měly být nejen prodejní, ale také zajímavé. Aktivitami na profilu je třeba zaujmout fanoušky, vtáhnout je do dění, informovat o novinkách, akcích, soutěžích atd.

IV. Sdílení a propagace

Pro zvýšení efektu můžeme zrealizovat také placenou propagaci na Facebooku i sdílení příspěvků, které tak získají větší publikum a dosah.

Marketing a sociální sítě

O tom, že se marketingové nástroje neustále vyvíjejí a mění, svědčí éra oblíbenosti sociálních sítí internetové komunikaci. Proto je velmi chytré být vidět nejen na jednom z mnoha marketingových kanálů, ale pracovat na dosažení úspěchu komplexně a diverzifikovat svou komunikaci co nejefektivněji. V podnikání jde především o to získat si u klientů potřebnou pozornost a také jejich důvěru. A sociální sítě a internetové prostředí jsou skvělým místem, kde toho lze dosáhnout. Díky téměř každodenní zpětné vazbě získáte také přehled o tom, co u vás funguje a na čem je třeba ještě zapracovat. Komunikace je základem úspěchu. Vaše prezentace může být skvělou investicí za minimální náklady. S námi se na počátku nejen neztratíte, ale velmi rychle se zorientujete a pochopíte, jak důležitý krok jste právě udělali.
Opravdu dobrá reklama dokáže dostat jakýkoli produkt, službu nebo společnost do povědomí obrovského množství lidí, mezi nimiž budou noví příznivci a noví klienti.

Přehled poskytovaných služeb
Sociální sítě
100%
Google Ads
90%
Sklik
90%
Firemní katalogy
77%
PR články
85%

Založení profilu

První krok k využití potenciálu sociálních sítí.

Doplnění základních informací

Upřesnění nezbytné k dosažení úspěšného výsledku.

Grafické zhotovení

Kvalitní grafika je klíčem k získání potřebné pozornosti.

Tvorba příspěvků

Promyšlené a originální příspěvky si spolehlivě najdou své příznivce.

Sdílení příspěvků

Podpora cíleného sdílení příspěvků se správným načasováním.

Placená propagace

Pomůže nastartovat vaše podnikání.

Google

Profil vaší společnosti včetně jejího umístění na mapě se bude zobrazovat v těch nejoblíbenějších vyhledávačích.

Seznam.cz

Buďte vidět na jednom z nejoblíbenějších vyhledávačů u nás.

PR články

Originální články dokážou přirozeně zaujmout a pokud je to třeba, tak i pobavit.

 • Shutterstock
 • WordPress
 • Prestashop
 • woocommerce
 • Joomla
 • Magento
 • Sklik
 • Google ads
 • Google