Slider

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů, který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stálé i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů, udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním a zaujmou nové klienty.

 

Máme zkušenosti nejen s nejmenšími podnikateli, kteří pracují jako jednotlivci, ale i s většími firmami, jež potřebují komplexnější řešení. Umíme vytvořit jak statický web, tak i strukturovanou a dynamickou webovou stránku, která bude reprezentovat vaše podnikání. Navrhneme to nejefektivnější IT řešení právě pro vás. Poradíme si i s reklamou a propagací vaší společnosti, značky nebo produktu. Zvládneme připravit firemní logo i složitější grafické práce podle vašeho přání. Díky naší flexibilitě napíšeme také PR texty, které vás posunou na přední pozice internetových vyhledávačů a zviditelní na sociálních sítích. Ani pravidelná správa sociálních sítí, blogů nebo PR komunikace nám není cizí.

 

Ať už budete chtít využít jakoukoli naši službu, vždy si můžete být jisti naším profesionálním přístupem a zároveň přátelskou komunikací. Na vaše přání a potřeby klademe maximální důraz, představují pro nás nedílnou součást úspěšně dokončené spolupráce. Proto nejprve vše důkladně společně probereme a ujasníme si vaše očekávání. Jedině s vaší pomocí se totiž dopracujeme k tomu nejlepšímu výsledku. Klademe vysoký důraz na dodržování termínů!

 

Nezáleží na tom, zda právě začínáte, nebo je vaší touhou expandovat. S nadšením pracujeme pro všechny, kdo neponechávají svůj úspěch náhodě.

Naše kvality - Rychlost
Naše kvality - Flexibilita
Naše kvality - Blesková komunikace
Naše kvality - Komplexní služby

"Se službami firmy Expert Dev, s.r.o. jsem nadmíru spokojený. Celá spolupráce probíhala bez větších potíží, a na všem jsme se dokázali skvěle dohodnout. Také oceňuji profesionální přístup celého týmu a skvělou komunikaci."

Martin Gabrhelík, MGgarage

"Nejdůležitější pro naši kancelář je rychlá a pružná reakce na drobné změny na hotových webech. Vždy je nabízeno řešení, optimalizace pro různá zařízení a postupy které nám vyhovují. Expert Dev a pan Nevařil neprosazují tvrdohlavě svou, mají věcný a profesionální přístup. Kolegové kteří fakticky obsluhují služby webu chválí jejich přístup. Mohu jen doporučit."

Václav Vlk, řídící partner MVA Praha

"Na práci Expert Dev, s.r.o. oceňuji jejich schopnost rychlé a přesné reakce, pochopení specifik mého odvětví a in-time doručování vkusných a stylových řešení ušitých na míru, která vycházejí z robustních znalostí tržních zákonitostí specifických pro on-line prostředí a jsou připravena na jeho budoucí vývoj."

JUDr. Vít Nevařil
My jsme Expert Dev! Partner pro váš ebusiness
Jiří En.
Designer / Programátor

Tel.: +420 608 657 281
Email: nevaril@expert-dev.cz

Martin Em.
CEO / Obchod

Tel.: +420 603 403 034
Email: kratky@expert-dev.cz

Míša B.
Administrativa

Tel.: +420 603 403 034
Email: bila@expert-dev.cz

Pavel J.
Design / Administrativa

Tel.: +420 608 657 281
Email: janik@expert-dev.cz

Tvorba webových stránek

Design, grafika, texty, funkcionality, to vše je důležité. Vše pro vás sami navrhneme a zrealizujeme. Pomůžeme vám v online světě dosáhnout úspěchu.

Sociální sítě

Nabízí obrovský potenciál pro všechny, kdo touží po úspěchu. Pomůžeme vám tohoto potenciálu maximálně využít, víme jak na to.

SEO

Je základem prosperujícího podnikání. Přináší více toho, co je třeba. Více pozornosti, více klientů, více financí, více spokojenosti. Buďte vidět ve světě internetu.

Marketing

Efektivní reklama, jež si získá pozornost všech, které chcete oslovit. Přesně to umíme. Dejte nám zadání, my vytvoříme to ostatní a společně ukážeme Váš produkt celému světu.

Grafické práce

Navrhneme vám logo, reklamní materiály, vylepšíme váš web, celkově zdokonalíme tvář vašeho podnikání. První dojem je velmi důležitý, obstojíte pouze s kvalitní grafikou.

CRM

Získejte možnost zpracovávat, třídit i shromažďovat údaje o vašich klientech. Pomůcka, s jejíž pomocí vyladíte procesy ve vaší společnosti a porozumíte klientům.

  • Shutterstock
  • WordPress
  • Prestashop
  • woocommerce
  • Joomla
  • Magento
  • Sklik
  • Google ads
  • Google