Title Image

SEO

SEO (Search Engine Optimization)

 

neboli optimalizace pro vyhledávače patří k základním stavebním kamenům úspěšnosti webových stránek. Spočívá v provedení úprav na různých částech webu. Jednotlivě se tyto úpravy zdají drobné, ale společně zlepšují celkový přínos pro uživatele webu a zkvalitňují výsledky organického vyhledávání. Precizně provedená optimalizace přispívá nejen k vysoké návštěvnosti webových stránek, ale především ke kvalitnější návštěvnosti. Nejde totiž pouze o to, aby váš web navštívilo co možná nejvíce lidí. Díky profesionálně odvedené optimalizaci jej budou navštěvovat především ti lidé, kteří hledají právě to, co poskytujete vy. Zjednodušeně řečeno:najde si vás tak přesně taková cílová skupina, kterou chcete oslovit a získat jako zákazníka. SEO je možné využít nejen při vytváření stránek, ale i za jejich chodu. Námi realizovaná optimalizace vám zvýší návštěvnost webu, přivede nové klienty, přinese více obchodů a zviditelní vaši značku, vaše podnikání. To je samozřejmě provázáno také tím, že do známé značky lidé investují mnohem více peněz. Udělejte ve vašem podnikání reálný posun kupředu a ukažte konkurenci, že s vámi musí počítat. Pro úspěšnou optimalizaci webových stránek je důležitý SEO audit nebo také SEO analýza, dále pak analýza klíčových slov, reorganizace a správné nastavení on-page a off-page faktorů. Následně vyhodnotíme výsledky a budeme dlouhodobě sledovat jejich úspěšnost. V rámci SEO a optimalizace webových stránek doporučujeme mimo jiné i poradenství při tvorbě webových stránek.

 

 

SEO obsahuje:

 

 • SEO konzultace
 • SEO audit
 • Analýza klíčových slov
 • On-page
 • Off-page
 • Vyhodnocení, analýza současné situace a další doporučení
 • Dlouhodobá správa a optimalizace
Jaký je postup při optimalizaci webových stránek?
Steps
1
Steps
2
Steps
3
Steps
4

I. Audit webové stránky

Abychom stanovili správný postup vedoucí k efektivní optimalizaci, provedeme audit webových stránek. Ten prověřuje strukturu webu, obsah, používání HTML značek a mnoho dalšího.

II. Analýza klíčových slov

Následovat bude analýza klíčových slov a frází bez které bychom nemohli pracovat dál. Klíčová slova jsou základním stavebním kamenem SEO.

III. Optimalizace webu

Ověříme si současné pozice stránek ve vyhledávačích, zanalyzujeme četnost a rozmístění klíčových slov a jejich obsahu. Provedeme celkovou vnitřní optimalizaci a nezapomeneme ani na zpětné odkazy.

IV. SEO správa

Samozřejmostí bude pravidelná optimalizační péče po dosažení požadovaných pozic. Její součástí je kontrola statistik webových stránek i sledování důležitých faktorů k udržení funkčního SEO.

SEO a optimalizace webových stránek

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků při optimalizaci webových stránek, snažíme se vždy zajistit komplexnost této služby a poskytnout maximum informací. Před samotnou realizací uděláme SEO konzultaci, zjistíme Vaši představu. Provedeme SEO analýzu, na jejímž základě navrhneme komplexnější úpravy webu a další strategii, která má za cíl zvýšit jeho návštěvnost a lepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Prostřednictvím moderních webových trendů, marketingových nástrojů a našich zkušeností zjistíme případné nedostatky, které je třeba odstranit. Analýzou klíčových slov najdeme slova nebo fráze, které budou fungovat právě pro vaši oblast podnikání a zajistí vám tak nejvyšší možné pozice ve vyhledávačích. Další fází je samotná práce na webových stránkách v podobě programování a opravy On-page faktorů a následně Off-page faktorů. Na závěr každé optimalizace nebo její fáze zpracujeme srozumitelné vyhodnocení a reporting. Jelikož je SEO dlouhodobě vyvíjená činnost o kterou je třeba pečovat, tak i doporučíme a zajistíme dlouhodobou správu vašich webových stránek.

Přehled poskytovaných služeb
Klíčová slova
60%
Linkbuilding
90%
Reklama
100%
Vývoj webových aplikací
75%

Analýza klíčových slov

Služba přinášející skutečné a měřitelné výsledky.

Budování obsahu

Kvalitní obsah je přínosem pro klienty potažmo pro společnost.

Získávání zpětných odkazů

S kvalitními zpětnými odkazy návštěvnost reálně poroste.

Monitoring webu

Minimalizuje riziko nezaregistrovaného výpadku, zajišťuje aktuální informace.

Optimalizace struktury

Slouží k přehlednému, logickému a zároveň jednoduchému uspořádání stránek.

Sledování trendů vyhledávání

Chytrý způsob jak zaujmout a přilákat více potenciálních klientů.

 • Shutterstock
 • WordPress
 • Prestashop
 • woocommerce
 • Joomla
 • Magento
 • Sklik
 • Google ads
 • Google