Title Image

Sklik

Sklik

 

Chcete posílit svou značku? Sklik je online reklamní službou společnosti Seznam.cz založenou na systému platby za kliknutí (PPC), pomocí které můžete dát svojí webové stránce větší důležitost v Seznam.cz vyhledávání, inzerovat produkty na zbozi.cz, nebo využít tzv. remarketingu. Ten slouží jako nástroj k oslovení osob, které již vaši webovou stránku v minulosti navštívily a kterým chcete nabídnout další službu nebo produkt.
Zobrazení reklam funguje na bázi klíčových slov, jež nejlépe vystihují váš produkt a jež potenciální zákazník zadává do vyhledávače. PPC reklama vás stojí peníze, jen pokud na ni někdo klikne. Stačí vám tak výrazně nižší rozpočet, než je potřeba na jiné marketingové aktivity. Při správném zacílení dokáže být tahle forma reklamy velmi efektivním nástrojem podnikání.

O vše důležité se postaráme. Registrace a založení účtu, cílení a optimalizace kampaně, poskytneme vám pravidelnou konzultaci a informujeme vás o dosažených výsledcích. Vy se tak můžete v klidu věnovat vašemu podnikání.

 

 

Sklik obsahuje:

 

 • Reklamy ve vyhledávání Seznam.cz
 • Reklamy v obsahové síti
 • Shopping kampaně (Zboží.cz)
 • Remarketing

Co k tomu patří?
Steps
1
Steps
2
Steps
3
Steps
4

I. Vytvoření profilu

Společně si objasníme, k jakému záměru má profil sloužit, co konkrétně bude propagovat. Stanovíme si jasné cíle, kterých je možné dosáhnout.

II. Grafické zpracování

Na základě zjištěných informací propracujeme stylizaci profilu, včetně loga, fotografií a dalších propagačních nástrojů. Vypilujeme celkový vzhled do detailu.

III. Plánování příspěvků

Naplánujeme si strategii pravidelného přidávání příspěvků. Ty by měly být nejen prodejní, ale také zajímavé. Aktivitami na profilu je třeba zaujmout fanoušky, vtáhnout je do dění, informovat o novinkách, akcích, soutěžích atd.

IV. Sdílení a propagace

Pro zvýšení efektu můžeme zrealizovat také placenou propagaci na Facebooku i sdílení příspěvků, které tak získají větší publikum a dosah.

Marketing a sociální sítě

O tom, že se marketingové nástroje neustále vyvíjejí a mění, svědčí éra oblíbenosti sociálních sítí internetové komunikaci. Proto je velmi chytré být vidět nejen na jednom z mnoha marketingových kanálů, ale pracovat na dosažení úspěchu komplexně a diverzifikovat svou komunikaci co nejefektivněji. V podnikání jde především o to získat si u klientů potřebnou pozornost a také jejich důvěru. A sociální sítě a internetové prostředí jsou skvělým místem, kde toho lze dosáhnout. Díky téměř každodenní zpětné vazbě získáte také přehled o tom, co u vás funguje a na čem je třeba ještě zapracovat. Komunikace je základem úspěchu. Vaše prezentace může být skvělou investicí za minimální náklady. S námi se na počátku nejen neztratíte, ale velmi rychle se zorientujete a pochopíte, jak důležitý krok jste právě udělali.
Opravdu dobrá reklama dokáže dostat jakýkoli produkt, službu nebo společnost do povědomí obrovského množství lidí, mezi nimiž budou noví příznivci a noví klienti.

Přehled poskytovaných služeb
Sociální sítě
100%
Google Ads
90%
Sklik
90%
Firemní katalogy
77%
PR články
85%

Založení profilu

První krok k využití potenciálu sociálních sítí.

Doplnění základních informací

Upřesnění nezbytné k dosažení úspěšného výsledku.

Grafické zhotovení

Kvalitní grafika je klíčem k získání potřebné pozornosti.

Tvorba příspěvků

Promyšlené a originální příspěvky si spolehlivě najdou své příznivce.

Sdílení příspěvků

Podpora cíleného sdílení příspěvků se správným načasováním.

Placená propagace

Pomůže nastartovat vaše podnikání.

Google

Profil vaší společnosti včetně jejího umístění na mapě se bude zobrazovat v těch nejoblíbenějších vyhledávačích.

Seznam.cz

Buďte vidět na jednom z nejoblíbenějších vyhledávačů u nás.

PR články

Originální články dokážou přirozeně zaujmout a pokud je to třeba, tak i pobavit.

 • Shutterstock
 • WordPress
 • Prestashop
 • woocommerce
 • Joomla
 • Magento
 • Sklik
 • Google ads
 • Google